Саакашвілі переконаний, що його партії «створювали численні проблеми»

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що його партія знімається з позачергових виборів до Верховної Ради України. Відповідне відеозвернення політик опублікував у своєму Facebook.

За словами Саакашвілі, таке рішення ухвалили, оскільки відповідно до останніх соцопитувань, його політсила не долає п’ятивідсотковий бар’єр і не проходить до нового парламенту.

Політик переконаний: виною цьому те, що його партії «створювали численні проблеми». Зокрема, спершу не хотіли реєструвати, а потім заблокували рахунки.

Крім того, ексочільник Одеської ОДА закликав голосувати за тих людей, яких підтримує його партія, та які йдуть за мажоритаркою, хоча вони не є членами його руху.

Важливе повідомлення для наших прихильників

У мене вже з'явилися і є свої питання, але думаю, що президенту Зеленському потрібно дати шанс формувати більшість без поступок старим політикам. Тому кожен відсоток зараз важливий. І я б не хотів, щоб через наші відсотки, які все ж можуть не дозволити нам пройти в Раду, «Слуга народу» не добрала кілька відсотків до можливості незалежно формувати уряд. Тому після бурхливих дискусій я підтримав таке рішення: ми просимо прихильників підтримати наших мажоритарників, а за списками, з огляду на ситуацію, що склалася — віддати голоси за «Слугу народу».—У меня уже появились и есть свои вопросы, но думаю, что президенту Зеленскому нужно дать шанс формировать большинство без уступок старым политикам. Поэтому каждый процент сейчас важен. И я бы не хотел, чтобы из-за наших процентов, которые всё-таки нам могут не позволить пройти в Раду, «Слуга народа» не добрала несколько процентов до возможности независимо формировать правительство. Поэтому после бурных дискуссий я поддержал такое решение: мы просим сторонников поддержать наших мажоритарщиков, а по спискам, учитывая сложившуюся ситуацию – отдать голоса за «Слугу народа».https://youtu.be/4U9zJr3t1-k

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Freitag, 19. Juli 2019

Відповідно до закону, кандидати у народні депутати та партії мали право знімати свої кандидатури з позачергових парламентських виборів до 8 липня. У такому разі навпроти їхнього прізвища у бюлетені або назви партії буде проставлено штамп «Вибув».

Якщо ж кандидати або партії заявили, що знімаються з виборів уже після 8 липня, їхні імена або назви все одно будуть у бюлетенях.

Читайте: Суд дав Саакашвілі зелене світло на участь у виборах (відео)