Справа, за якою мера викликали на допит, має назву «Держава Україна проти індустріального парку у Львові»

Мера Львова Андрія Садового викликали до Генеральної прокуратури на допит. Як він сам написав на сторінці у Facebook, йдеться про справу щодо індустріального парку у Львові.

«О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру. Справа «Держава Україна проти індустріального парку у Львові», – написав Садовий.

Міський голова також уточнив, що голландська компанія CTP перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком в промзоні Рясне-2.

За словами Садового, голландці пропонують не лише інвестувати в майбутній парк але й викупити землю під ним, а також погоджуються сплатити за землю 52 млн грн (відповідно до грошової оцінки) і зобов’язуються інвестувати лише в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників та створити понад три тисячі робочих нових робочих місць.

«Що робить українська держава? Правильно – порушує кримінальну справу і починає маски-шоу у всіх причетних установах, шукають кримінал там, де його нема і бути не може», – наголосив Садовий.

О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру (вул. Петлюри 7/9). Справа "Держава Україна проти індустріального парку у Львові"….

Posted by Андрій Садовий on Monday, July 3, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ