Мер Львова не уточнює, у чому саме його підозрюють

Мер Львова та лідер «Самопомочі» Андрій Садовий заявляє, що прокуратура готує йому підозру у вчиненні кримінального злочину. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«З суботніх зустрічей дізнався, що вже незабаром маю отримати від прокуратури повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину»», – пише Садовий.

«Звичайно, я не пов’язую це ані з позицією «Самопомочі» в парламенті, ані з особливостями української політики. Так співпало просто», – пише він. При цьому Садовий не уточнює, у чому саме його підозрюють.

Напередодні стало відомо, що мер Львова у Києві зустрічався із главою МВС Арсеном Аваковим і президентом Петром Порошенком. Глава держави цікавився позицією мера Львова щодо транспортної блокади ОРДЛО.

Раніше заступник міністра щодо окупованих територій та переселенців Георгій Тука закликав ГПУ та СБУ притягти до кримінальної відповідальності організаторів торговельної блокади ОРДЛО.

«Генеральній прокуратурі та СБУ годі вже «спостерігати» – організатори «блокади» (Садовий, Березюк, Семенченко, Соболєв, Парасюк) мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності!» – писав Тука у Facebook.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ