Мешканці міста закликають до перевиборів мера Львова

Мережею шириться обурення через неприбрані завали сміття у Львові. Користувачі Facebook публікують фотографії неприбраних смітників та закликають до перевиборів мера міста.

«Знаю, що тема Львівського сміття вже всім набридла, але обурення вже переповнює. Ось ці фотографії зроблено на вул. С.Петлюри 15.04.17 у Великодню суботу о 17 год. – якраз у час, коли люди йдуть святити Паски. Такої ганьби Львів не пам’ятає, коли на таке велике свято – Великдень – були гори сміття. Шкода, що не можна передати запах. Цю владу треба гнати в шию, абсолютно всю! І чим швидше перевибори – тим краще», – пише львів’янин Володимир Липовий.

За його словами, станом на 17 квітня ситуація в місті погіршилась – гора відходів стала ще вищою, а вітер розкидав сміття в радіусі 50 метрів.

Інший користувач Фейсбуку опублікував світлини, як Садовий «привітав» зі святом мешканців району Левандівка.

Як відомо, у Львові склалася напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовецького сміттєзвалища. Міський голова Андрій Садовий неодноразово звертався по допомогу до інших регіонів країни, однак більшість з них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. Тож, нині сміття Садового незаконно вивантажують по всій країні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ