Мер Львова відхрестився від зв’язків із секретарем Дніпровської міської ради Мішаловим

Партія «Самопоміч» звернулася до НАБУ з проханням перевірити інформацію про зловживання службовим становищем в особистих інтересах та інтересах членів своєї сім’ї однопартійцем, секретарем Дніпровської міської ради В’ячеславом Мішаловим. Про це заявив мер Львова і лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий, передає Цензор.НЕТ.

За словами Садового, якщо факти корупції В’ячеслава Мішалова підтвердяться, партія діятиме рішуче.

«Якщо факти підтвердяться і він (В’ячеслав Мішалов, – ред.) винен – ​​до побачення! Він не є членом партії, але він дійсно пройшов за списком «Самопомочі». Філатов запропонував йому стати секретарем міськради. Ми більше за інших зацікавлені в правді, щоби люди дізналися, хто є хто», – підкреслив Андрій Садовий.

Мер Львова також не виключив, що історію з дніпропетровськими тендерами можуть використовувати політичні опоненти для його дискредитації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з даними журналістського розслідування, керівник партії львівського мера В’ячеслав Мішалов, якого призначили секретарем міськради Дніпра в березні 2016 року, активно використовує сумнівні тендерні схеми для власного збагачення та реанімації будівельного бізнесу свого батька.

Нагадаємо, нещодавно Садовий заявив, що Львівська обласна прокуратура може висунути йому підозру, після чого його негайно відсторонять від посади в судовому порядку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ