У райцентрі пропонують обладнати сортувальну лінію, яка б дала можливість відправляти відсортоване сміття на переробні заводи

Райцентр Самбір готовий допомогти Львову розв’язати проблему зі сміттям. Причому місто готове розглядати можливість не тільки разового прийому побутових відходів, але й довготривалої співпраці з обласним центром у цьому питанні, передає Укрінформ.

Також у райцентрі пропонують обладнати сортувальну лінію, яка б дала можливість відправляти відсортоване сміття на переробні заводи, щоби зменшити навантаження на місцевий полігон.

В обмін депутати Самбірської міськради просять повернути приміським автомобільним маршрутам кінцеву зупинку біля головного залізничного вокзалу обласного центру. Відповідне рішення було ухвалено під час ради керівників усіх фракцій Самбірської міськради.

«Депутатський корпус хоче, щоби міськрада Львова розглянула питання повернення приміських маршруток із Самбора на залізничний вокзал або принаймні до Привокзального ринку», – зазначив міський голова Самбора Юрій Гамар.

За його словами, з цього питання шукатимуть компроміс з ОДА.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що країна потребує запасного полігону для складування твердих побутових відходів і запропонував облаштувати його у Чорнобильській зоні. При цьому мер зазначив, що готовий співфінансувати такий проект за кошти територіальної громади.

23 березня він пояснив, що висловлена пропозиція була продиктована емоціями.

«Я не вважаю це за доцільне. На моє переконання, Чорнобиль має бути зоною, де треба впроваджувати відновлювальні джерела енергії, де треба думати про рекреацію. Це були мої певні емоції. Не мені вирішувати, що там має бути. Є компетентні органи, які цим займаються», – зазначив Садовий.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ