Юрій Мороз – начальник головного управління Нацполіції в Миколаївській області

Самогубство льотчика Владислава Волошина та ймовірну причетність голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка до доведення до цього суїциду розслідуватиме управління Нацполіції, яке очолює Юрій Мороз – свого часу він працював в «Авант-банку» Савченка. Про це написав у Фейсбуці журналіст Дмитро Гнап.

«Самогубство керівника Миколаївського аеропорту – колишнього бойового льотчика Волошина розслідуватиме слідчий відділ Головного управління Нацполіції в Миколаївській області.  Юрій Мороз, начальник головного управління Нацполіції в Миколаївській області. Це саме його підлеглі розбиратимуться чому сталося це самогубство. І саме підлеглі Мороза перевірятимуть чи причетний до самогубства Волошина керівник Миколаївської ОДА – Олексій Савченко», – зазначив він.

«5 років тому цей нинішній очільник поліції Миколаївщини Мороз працював віце-президентом з безпеки нині збанкрутілого «Авант-Банку». А власником і головою наглядової ради банку в цей час був сам Олексій Савченко», – додав Дмитро Гнап.

Журналіст також оприлюднив витяги з реєстрів на підтвердження своїх слів.

Нагадаємо, 18 березня в Миколаєві у власній квартирі з бойового пістолета застрелився 29-річний виконуючий обов’язки директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», Народний Герой України, колишній військовий льотчик Владислав Волошин. За словами правоохоронців, під час пострілу у квартирі перебувала вся його родина. Військовий від вогнепального поранення помер у лікарні швидкої допомоги. Волошин не залишив передсмертної записки і не повідомив медикам причини свого вчинку.

Владислав Волошин

За повідомленням місцевих ЗМІ, він мав проблеми з чиновниками Миколаївської ОДА стосовно тендера на реконструкцію місцевого аеропорту. Згідно з інформацією, Волошина змушували «легалізувати» заднім числом фірму, яка півроку проводила на об’єкті ремонті роботи без оформлення.

Волошин перед самогубством заявляв, що боїться за дітей через тиск на нього голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

Раніше журналіст Дмитро Гнап повідомив, що екс-нардеп від БПП, а нині голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, «давно став для президента Порошенка чимось типу власного Кадирова для Путіна».