Тарас Загородній вважає, що у Садового була можливість зробити дуже багато, але він все «профукав»

Партія «Самопоміч» доживає своїх останніх днів – політсила, імовірно, не «доживе» до парламентських виборів. Таку думку в інтерв’ю виданню Вголос висловив політолог Тарас Загородній.

«Партії не буде. Це вже очевидно. Йшло до цього давно. Вони займалися не політикою, а імітацією політики», – заявив він.

Загородній вважає, що «Самопоміч» влізла до парламенту випадково, не маючи навіть адекватної програми: «Садовий вигадав казку про місто Лева, як місто мрії. Переконав українців у тому, що, діставшись до влади, дозволить кожному громадянину жити в такому власному «місті мрії». Ця вигадка спрацювала. А потім Садовий почав глобально помилятися. Не переїхав зі Львова до Києва. Не займався пошуком своїх виборців. Не зумів впоратись зі сміттєвим скандалом. Почав займатися політичним мудацтвом. Спочатку заявив, що у мери більше не піде, потім злився із президентських виборів на Гриценка, після того сказав, що до Парламенту піде окремо… Якісь політичні зигзаги та ніякої логіки. У результаті – політичне самогубство».

Експерт вважає, що у Садовий став жертвою власних ідей. На думку, Загороднього, у лідера «Самопомочі» була можливість зробити дуже багато, але він все «профукав».

«Він міг би досягти результатів, якби прийняв пропозицію Порошенка входити в Уряд, стати прем’єром, тощо. А так вони довго не могли всередині партії розібратися, хто вони? Християнські демократи чи ліберали? Ну, ненормально, коли одна половина партії ходить на гей-паради, а інша займається християнським консерватизмом. З ними вкупі й атеїсти, і ліберали, які взагалі не розуміють, що там у Садового із церквою. Не політика, а просто гра», – наголосив Загродній.

«… мені здається, що «Самопоміч» можна ховати», – резюмував експерт.