Експерт переконаний: самостійне політичне плавання серйозно загрожує Авакову

Якщо міністр внутрішніх справ Арсен Аваков піде у самостійне політичне плавання, для нього це означатиме самогубство. Найбільш імовірно, що йому доведеться підтримати Петра Порошенка і «БПП». Таку думку висловив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов у коментарі 24.

Експерт переконаний: Аваков має невеликий вибір, оскільки самостійне плавання йому загрожує великими ризиками. У ЗМІ була інформація про його домовленості з «Батьківщиною», однак те, що саме ця партія чи не першою негативно реагує на силові дії поліції, свідчить про невдалі контакти очільника МВС із Юлією Тимошенко.

«Тимошенко не може пообіцяти Авакову те, що він хоче. Аваков добре розуміє, хто така Тимошенко. Навіть, якщо вона щось і обіцяє, то дуже рідко виконує. Тому Авакову доцільніше вибирати більш прогнозований варіант. І навіть при всіх його турбулентностях з Порошенком, це шлюб за розрахунком. А варіант з Тимошенко дуже ризикований», – стверджує Леонов.

Більше того, доав він, на Авакові зосереджений великий негатив. Щоб іти в самостійне плавання, йому потрібен бекґраунд. Зокрема, якщо він зможе показати суспільству якісь досягнення – справжню нову поліцію, про яку всі мріють.

Читайте: Аваков пояснив, звідки в нього вілла в Італії