Тимчасово відстороненого голову ДФС заарештували на 60 днів з правом внести заставу в розмірі 100 мільйонів гривень

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржить рішення Соломянського районного суду Києва про обрання запобіжного заходу тимчасово відстороненому з посади голови ДФС Роману Насірову у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 100 млн грн застави. Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook.

«Водночас зараз ми готуємо апеляційну скаргу на це рішення Солом’янського районного суду міста Києва, оскільки в частині альтернативного запобіжного заходу – грошової застави – ми будемо притримуватися наших початкових вимог в 2 млрд. грн. для того, щоби розмір застави забезпечив виконання Романом Насіровим своїх процесуальних обов’язків», – сказав заступник Генерального прокурора України-керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

За його словами, наразі у рамках кримінального провадження щодо Насірова відбуваються слідчі дії, спрямовані на якнайшвидше завершення досудового розслідування в строки, визначені законодавством.

При цьому Холодницький підкреслив, що зараз можна тільки здогадуватися, кому вигідні публічні нападки на роботу антикорупційних органів.

Нагадаємо, Насірова заарештували на 60 днів з правом внести заставу в розмірі 100 мільйонів гривень. Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягає на тому, щоби Насірова взяли під варту. Свою вимогу обвинувачення мотивує наявністю у голови ДФС британського громадянства, а також тим фактом, що за останні два роки він понад 60 разів перетинав український кордон.

Прокурори САП також нагадали, що Насіров володіє двома квартирами у Лондоні вартістю понад 200 тисяч фунтів, а також зазначили, що інкриміновані йому злочини належать до розряду тяжких.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ