Депутатка повідомила, що офіційної повістки про виклик на допит в якості свідка у справі Володимира Рубана вона не отримувала

Позафракційний народний депутат Надія Савченко погодилась прибути на допит у справі керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана. Однак, вона вимагає, щоби СБУ надіслало ій офіційну повістку. Про це йдеться в листі Савченко на адресу голови Служби безпеки Василя Грицака, який вона оприлюднила 13 березня у Facebook.

Савченко стверджує, що з 12 по 16 березня перебуває «із запланованою робочою поїздкою до Європейського парламенту в Страсбурзі, де проходять парламентські сесії ЄС». Вона наголошує, що про цю поїздку офіційно повідомила перший відділ апарату Верховної Ради, тож, на її думку, вказана інформація була доступна СБУ.

«Офіційної повістки про виклик на допит мене, як свідка у справі Володимира Рубана, в порядку, визначеному ч.8 ст. 138 КПУ України, особисто я не отримувала», – пише Савченко в листі до СБУ.

За словами нардепа, «засоби масової інформації не є офіційним і надійним джерелом оповіщення».

Крім того, депутатка заявила: некоректно «оголошувати, що вона, дізнавшись про виклик на допит, виїхала за кордон».

«У випадку наявності наміру проведення з моєю участю слідчих дій, прошу передати мені наручно виклик на допит в якості свідка до Служби безпеки України, після чого в установлений законом України триденний термін… я прибуду на допит в СБУ», – заявляє нардеп.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко в понеділок повідомив, що Надію Савченко викликали на допит до Служби безпеки України у справі Володимира Рубана. Допит був призначений на 13 березня. Луценко також уточнив, що вранці 12 березня депутатка вирушила на міжнародну конференцію, хоч і не є офіційним членом делегації.

У прес-службі Надії Савченко заявили, що повістку на допит від Служби безпеки вона не отримувала. Цю інформацію також підтвердила «Українській правді» сестра і помічник Надії Савченко Віра.