Народний депутат знялася у провокаційних роликах

Позафракційний народний депутат Надія Савченко, яку минулого тижня Генпрокурор Юрій Луценко звинуватив у підготовці теракту в стінах Верховної Ради, знялася у провокаційних роликах. Вона позиціонує себе як кандидата на виборах Президента України та «депутата від народу».

На одному з відео, що його розмістила у Фейсбуці прес-секретарка нардепа Тетяна Проторченко, Надія Савченко стоїть у порожній залі Верховної Ради, звучить музика як у голівудському фільмі про маніяка, потім Савченко із саркастичною посмішкою говорить: «Ба-бах! Що страшно? А вони нас бояться».

Gepostet von Тетяна Проторченко am Montag, 19. März 2018

Наприкінці ролика з’являється напис: «Надія Савченко. Кандидат у Президенти України».

Також розповсюджується ще один ролик, але з деякими відмінностями. На фоні порожньої зали парламенту Надія Савченко говорить: «Ба-бах! Всра**ся?». Також з’являється напис: «Надія Савченко. Депутат від народу».

У коментарі «Українській правді» Тетяна Проторченко пояснила, що основний посил ролика у тому, що парламентарі бояться власних вигадок.

«У всіх людей все нормально зі сприйняттям. А депутати Верховної Ради самі собі щось придумали, самі собі злякалися», – сказала вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура 15 березня внесла подання на притягнення позафракційоного народного депутата Надії Савченко до кримінальної відповідальності, її затримання та арешт. Раніше того ж дня Генеральний прокурор Юрій Луценко з трибуни парламенту повідомив, що Надія Савченко особисто планувала теракт, роздавала зброю і планувала обрушити купол Верховної Ради.

Верховна Рада виключила Савченко з комітету національної безпеки і оборони.

Радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що Надії Савченко можуть пред’явити підозру в причетності до підготовки державного перевороту, а президент Петро Порошенко може відкликати звання «Герой України».

Читайте: Льотчиця-«терористка» закликала до військового перевороту