Луценко планує внести до Ради подання про арешт Надії Савченко 15 березня

Генеральний прокурор Юрій Луценко 15 березня планує внести подання на притягнення до відповідальності, затримання і арешт народного депутата Надії Савченко. Про це він сказав з трибуни парламенту в четвер, передає INSIDER

За його словами, Савченко особисто планувала теракт, роздавала зброю і планувала обрушити купол Верховної Ради.

«Слідство має неспростовні докази того, що Надія Савченко – народний депутат України – особисто планувала…, особисто давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут, в цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі – урядову і посадову, мінометами обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто виживе», – заявив генпрокурор.

«Тому я сьогодні внесу подання щодо неї», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 березня Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що буде змушений звернутися до парламенту із поданням про зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт Надії Савченко, якщо вона не прибуде на допит до СБУ в справі Володимира Рубана про планування теракту.

15 березня радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що Надії Савченко можуть пред’явити підозру в причетності до підготовки державного перевороту, а президент Петро Порошенко може відкликати звання «Герой України».

У четвер 15 березня народний депутат Надія Савченко прийшла на допит до Служби безпеки України у справі керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана.

Перед допитом вона провела брифінг, під час якого заявила, що бачила, як під час Євромайдану спікер ВР Андрій Парубій особисто заводив снайперів у готель «Україна», а генпрокурор Юрій Луценко у 2014 році закликав до перевороту і казав, що на Майдані буде зброя.