Нардеп також має намір вести свою партію на вибори до парламенту

Ексцентрична Надія Савченко планує балотуватися на найвищу посаду в Україні. Про це нардеп заявила в інтерв’ю виданню Главком.

«Участь я приймати буду, а як далі – буде видно. Для участі в президентській кампанії, насправді, потрібно небагато: 2,5 мільйона гривень, щоби зареєструватися. Відкривається фонд і чесно кажу: «Я збираю гроші на президентство», – зазначила вона.

Також Савченко має намір брати участь і у виборах до парламенту. «Я б повела на них (парламентські вибори, – ред.) свою партію. Я декларую таку концепцію: люди, які були при владі, більше не повинні там бути. Люди, які були депутатами хоч в одному скликанні, більше не повинні бути депутатами ніколи. Вони можуть бути радниками, помічниками депутатів».

За її словами, у партію вона точно не взяла би Міхеїла Саакашвілі, екс-прем’єра Арсенія Яценюка, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка та лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича.

Читайте: Савченко записала ролик на «троєщинському діалекті» (відео)

1 КОМЕНТАР

  1. Гінекологічне крісло їй більше пасувало б , бо пропустить сприятливий час і кому буде потрібна в старості.Народу України вона і на …й не потрібна , можливо медведчук і фсб використають як туалетний папір і викинуть в сміття.

Comments are closed.