Савченко заявила, що нардепи повинні відмовитися від Криму

Позафракційний народний депутат України Надія Савченко зробила чергову резонансну заяву. Цього разу нардеп запевнила, що Крим таки доведеться «здати» – передає 24.

В ефірі одного з українських телеканалів Савченко оприлюднила власний сценарій для мирного звільнення окупованого Донбасу. За її словами, звільнення Сходу України мирним шляхом призведе до здачі Криму.

«Щодо того, що це буде зроблено мирним шляхом, щодо того, що Росія не витримає санкцій – то це обов’язково буде здачею Криму. На якийсь певний період, як завжди, це відкладеться в довгий ящик», – підкреслила парламентар.

Вона запевнила, звільнити Донбас невійськових шляхом можна лише за столом переговорів.

«Як би не кричали і не рвали на собі вишиванки деякі народні депутати, скільки б вони не кричали, що ми не здамо. Вони повинні відмовитися від Криму. Він зараз залишається невизнаною окупованою територією. Крим – це чергове Придністров’я», – стверджує нардеп.

«І щоб не зробити Придністров’ям ще й Донбас – вони будуть робити це тим, що залишать окупованим Крим і заберуть Донбас. Іншого мирного шляху я поки не бачу», – резюмувала Савченко.

Читайте: Які наслідки оприлюднений Савченко список заручників

БЕЗ КОМЕНТАРІВ