Загалом нардеп оприлюднила в соцмережі 47 прізвищ

Позафракційний народний депутат України Надія Савченко знайшла у макіївській колонії №22 на Донбасі ще шістьох громадян України, які раніше вважалися безвісти зниклими. На своїй сторінці в соцмережі Facebook вона оприлюднила доповнений список полонених.

«Результати поїздки в Макіївську колонію №22 24-25.02.2017 р. Вдалося знайти шістьох українських воїнів та цивільних осіб, які раніше вважались безвісти зниклими», – написала Савченко.

У скан-копії документа, який оприлюднила нардеп, значиться 34 прізвища, шість з яких (зазначені зеленим кольором) – це начебто знайдені українські полонені, які раніше не були підтверджені протилежною стороною в мінських списках.

Одна людина (зазначена помаранчевим кольором) начебто добровільно відмовилася від обміну.

В іншому оприлюдненому Савченко списку зазначені ще 13 прізвищ. Загалом нардеп оприлюднила 47 прізвищ.

25 лютого Савченко оприлюднила список українських полонених, яких вона відвідала у в’язницях окупованого Донецька. У списку містяться 34 прізвища.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 січня народний депутат України Надія Савченко попри застереження СБУ оприлюднила на своїй сторінці в Facebook списки полонених на непідконтрольних владі територіях Донбасу і українських в’язнів у російських в’язницях, а також список осіб, яких ватажки ОРДЛО хочуть отримати від української сторони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ