За даними НАБУ та САП, Насіров може мати британське та угорське громадянства

У Служби безпеки України наразі немає даних про наявність у тимчасово відстороненого голови ДФС Романа Насірова громадянства інших держав.

Українські новини цитують відповідь відомства на інформаційний запит: «Станом на 11.03.2017 документальні матеріали, які підтверджують наявність у Насірова Р.М. громадянства (підданства) іноземних держав, відсутні. У разі їх надходження будуть вживатися відповідні заходи реагування згідно з вимогами чинного законодавства».

СБУ заявляє, що провело перевірку Насірова в серпні 2015 року у зв’язку з наданням йому доступу до державної таємниці. Під час перевірки голова фіскальної служби не повідомляв про наявність у нього громадянства інших країн.

У відомстві також підкреслюють, що наявність громадянства інших держав, згідно з чинним законодавством, не є підставою для відмови громадянину в доступі до державної таємниці або скасування такого доступу.

Нагадаємо, 6 березня народний депутат БПП Мустафа Найєм оприлюднив довідку, яка свідчить про те, що у відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова є громадянство Великої Британії.

Згодом стало відомо, що Національне агентство з боротьби зі злочинністю Великої Британії надало інформацію про те, що Насіров є власником британського паспорту з травня 2012 року.

У той же час Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила, що Насіров також має угорське громадянство.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ