Санжаревський повністю заперечує усі звинувачення у сепаратизмі

16 січня працівники Служби безпеки провели обшуки у квартирі соліста львівської опери Миколи Санжаревського. Правоохоронці вилучили техніку та носії інформації, які далі будуть досліджуватися в рамках досудового розслідування. Про це повідомив ZAXID.NET речник СБУ Львівщини Олег Александров.

За його словами, обшуки тривали близько двох годин.

Минулого тижня Миколу Санжаревського публічно звинуватили у підтримці так званих ДНР і ЛНР. Інформація про те, що соліст львівської опери на своїй сторінці «ВКонтакте» поширює дописи від сепаратистських спільнот та відверто підтримує самопроголошені республіки з’явилася 9 січня. Першою про це написала одеська журналістка Олена Добровольська, надавши скриншоти сторінки Санжаревського. За інформацією журналістки, чоловік також займався збором грошей для сепаратистських організацій через WebMoney.

Сам Санжаревський заперечив звинувачення у підтримці сепаратистів і невдовзі звернувся до СБУ для проведення перевірки: «Річ у тому, що доступ до сторінки в «ВК» був втрачений ще у 2014, спроби відновлення паролю нічого не дали. Десь у 2015 або 2016 СБУ вже проводила перевірку щодо подібних звинувачень і моєї причетності до протиправних дій не виявили. Але, судячи з повторного резонансного звинувачення, я вимушений буду запросити нову перевірку (чи щось на кшталт цього), оскільки такі звинувачення можуть знищити все, що я і моя команда створили, та назавжди сплюндрувати моє ім’я. У зв’язку з цим прошу дочекатися мого повернення і походу до інстанцій!».

Водночас, наступного дня після публікації звинувачень керівництво оперного театру звернулося з офіційним запитом до СБУ.

Читайте: Небезпеку сепаратизму на Закарпатті не можна ігнорувати – аналітик