Черновецького розшукують як особу, що переховується від органів прокуратури

Колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Служба безпеки України оголосила в розшук. Про це свідчить інформація на сайті Міністерства внутрішніх справ в переліку розшукуваних осіб, передає Українська правда.

Черновецького розшукують як особу, що переховується від органів прокуратури.

Як відомо, 25 липня 2017 суд дав дозвіл на затримання екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями Генпрокуратури здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об’єкта інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в Києві.

14 липня 2017 року Черновецькому повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

26 липня слідчі ГПУ отримали дозвіл суду на затримання Леоніда Черновецького з метою розгляду справи у застосуванні йому запобіжного заходу.

Слідчі встановили, що внаслідок незаконних дій Леоніда Черновецького, який діяв в інтересах наразі невстановлених людей з найближчого оточення екс-президента Януковича, громаді Києва завдали збитків на загальну суму понад 250 млн грн. Зловживання Черновецького виразилися у незаконному вилученні, зміні цільового призначення та передачі особливо цінних земель в оренду для будівництва так званого вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві, а також у заниженні орендної плати за землю і знищенні об’єкта археологічної спадщини.

Сам Черновецький стверджує, що не переховується від слідства. За його словами, він не проживає в Україні шість років. Водночас у Генеральної прокуратури України є дані про його місце проживання, зокрема, і адреса.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ