Високопосадовця “Укрзалізниці” спіймали на хабарі

13 вересня Служба безпеки України спіймала на отриманні хабара в розмірі 70 тисяч доларів першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю «Укрзалізниці» Вахтанга Джакелі. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

«Оперативники СБУ затримали на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ВАТ «Українська залізниця» Джакелі Вахтанга при отриманні першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 тисяч доларів за вирішення питання про призначення на одну з керівних посад у ПАТ «Українська залізниця», – ідеться у повідомленні.

За словами Лавренюка, за вирішення цього питання високопосадовець «УЗ» планував отримати хабар у розмірі 300 тисяч доларів.

«Про необхідність негайного його звільнення з лав ПАТ «УЗ» міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово наполягав, а сьогодні ми всі побачили результати його роботи», – підкреслив заступник міністра інфраструктури.

Декілька годин тому, оперативниками СБ України затримано на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту т…

Posted by Юрій Лавренюк on Wednesday, September 13, 2017

Читайте: У Дніпрі на хабарі в 25 тис. доларів погорів прокурор

БЕЗ КОМЕНТАРІВ