Це вже не перший інцидент із Конотопенком. Раніше він вчинив аварію, в якій постраждали двоє людей

Чоловік, який влаштував стрілянину на столичній Оболоні раніше працював у Службі безпеки України, однак нині його перевели до іншого відомства. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

«Конотопенко не є співробітником Служби безпеки України. У грудні 2016 року ця особа була звільнена з лав СБУ та переведена до іншого відомства», – зазначили в СБУ.  

Чоловік здав своє службове посвідчення. Що стосується зброї, то під час служби у силовому відомстві його нею не нагороджували.

Звертаємо увагу на поширення деякими інформаційними ресурсами недостовірної інформації про причетність до надзвичайної п…

Posted by The Security Service of Ukraine on Wednesday, July 19, 2017

За даними видання «Киев Оперативный», до правоохоронців надійшов виклик про те, що на Оболоні невідомий влаштував стрілянину. Щойно чоловік побачив поліцейських, викинув зброю, сів у машину та спробував втекти. Однак це йому не вдалось – його швидко затримали. Тоді затриманий показав посвідчення полковника розвідки Міністерства Оборони на ім’я Олександра Конотопенка.

Як пише видання, чоловік був напідпитку.  До слова, це вже не перший інцидент із Конотопенком. Раніше п’яний полковник вчинив аварію, в якій постраждали двоє людей.

П'яний полковник розвідки МО Конотопенко О.В. вирішив постріляти на Оболоні Відео тут: https://youtu.be/r0p7ALBiUPcН…

Posted by Киев Оперативный on Wednesday, July 19, 2017

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.