Російська співачка брала участь в організованому окупантами концерті в окупованій Керчі у червні 2015 року

Служба безпеки України вивчить питання щодо в’їзду на територію України представниці Росії на «Євробаченні-2017» Юлії Самойлової. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook.

«У відповідь на численні запити журналістів з приводу Юлії Самойлової, хочу наголосити: СБУ вивчить питання та ухвалить виважене рішення щодо її в’їзду на територію України. Підкреслюю, наша позиція ґрунтуватиметься виключно на нормах українського законодавства та інтересах національної безпеки», – йдеться у повідомленні.

Результати будуть повідомлені додатково, резюмувала Гітлянська.

Як відомо, Росію на цьогорічному пісенному конкурсі представить співачка Юлія Самойлова з піснею «Flame Is Burning».

До слова, дівчина з дитинства пересувається на інвалідному візку і має першу групу інвалідності. 27-річна співачка є і композитором, і автором слів до пісень. Вона є володаркою нагороди «Золота зірка Алли» (премія співачки Алли Пугачової). Також Самойлова була учасницею урочистої церемонії відкриття Зимових Паралімпійських Ігор 2014 в Сочі, де виконала пісню «Разом».

За даними громадянського руху «Відсіч», Самойлова брала участь в організованому окупантами концерті в кримській Керчі у червні 2015 року.

«Таким чином вона не лише виказала свою повну підтримку окупації Криму, а й незаконно перетнула український кордон, не сплатила податки від гастрольної діяльності до українського бюджету і порушила правила порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України (ст. 332-1 кримінального кодексу). Всіх цих дій вже цілком достатньо для того, аби Служба безпеки України принаймні заборонила Самойловій в’їзд в Україну. Інакше – виступ цієї кримської гастролерки на «Євробаченні» вчергове легітимізує російську окупацію Криму. Вважаємо що українські спецслужби й правоохоронні органи зобов’язані виконати свої прямі обов’язки і не впустити цю особу в Україну», – йдеться у повідомленні руху в Facebook.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ