Члени піраміди повинні були забезпечити певну кількість голосів на користь окремого кандидата

Народний депутат організував «мережу-піраміду» з підкупу громадян на президентських виборах. Члени піраміди повинні були забезпечити певну кількість голосів на користь окремого кандидата. Про це розповів заступник голови СБУ Віктор Кононенко під час брифінгу, передає Еспресо.

За його словами, злочинна організація створена за участю громадян Росії та України, які співпрацюють із російськими структурами.

«За щомісячну грошову нагороду найняті місцеві жителі повинні були забезпечити голосування на користь окремого кандидата визначеної кожної кількості виборців. Керівник організації – один із нардепів. Інші організатори інтегровані в російський політикум, працювали у РФ та сприяли анексії Криму», – сказав Кононенко.

До піраміди хотіли залучити понад 680 тисячі осіб.

МВС називає це підкупом виборців. Для оплати підкупу виборців використовували «брудну готівку», яка обготівковувалась за допомогою незаконного сприяння правоохоронців.

Також під час брифінгу заявили, що наразі в областях проводяться обшуки ГПУ та СБУ у членів цього угрупування (не в офісах). Вилучили десятки тисяч доларів й звітну документацію.

Як відмо, 21 лютого СБУ, ДБР і ГПУ проводять обшуки у помешканнях співробітників запорізького штабу партії «Батьківщина».

Репрессии 37-й годНачалась репрессиий против активистов Батькивщины. Отбирают личные вещи в т.ч. Членов семьи. На…

Gepostet von Виталий Рябцев am Donnerstag, 21. Februar 2019

В Запорожье проходят обыски в квартирах агитаторов штаба Батькивщины

Gepostet von Олександр Чубукін am Mittwoch, 20. Februar 2019