Греф: банк розраховує на підтримку офіційних органів України у відновлення нормальної роботи фінустанови

У «Сбербанку Росії» шукають шляхи максимально швидкого виходу з українського ринку. Про це заявив керівник фінустанови Герман Греф, інформує Укрінформ.

«Сподіваємося, що нам таку можливість нададуть. Ми зараз у дуже активній стадії розгляду таких варіантів», – підкреслив керівник фінустанови.

Водночас глава держбанку Росії заявив, що ситуація в Україні зараз досить складна для кредитної організації. Греф також зауважив, що банк розраховує на підтримку з боку офіційних органів України в частині відновлення нормальної роботи фінустанови.

Читайте: «Сбєрбанк» запровадив нові обмеження для українців

Як відомо, 16 березня Президент України Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки юридичних осіб.

Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних з ними осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ