Фінустанова заблокувала видаткові операції по кредитних картах для фізичних осіб

Російський «Сбєрбанк» з 16 березня запровадив нові обмеження для українців, встановивши тимчасові ліміти за кредитними картками фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

«Інформуємо про тимчасове заблокування видаткових операцій по кредитних картах для фізичних осіб. При наявності заборгованості по карті кредитний ліміт встановлений на рівні поточної заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється в стандартному режимі», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що наразі кредитні карти доступні для поповнення.

«Про розблокування операцій по картах ми проінформуємо додатково», – додали у прес-службі.

Раніше «Сбєрбанк» запровадив ліміт на зняття готівки та зняття коштів з власних рахунків. Для карток, які випущені у рамках проектів «Універсальний», «Лояльний», «Зарплатний+», «Спеціальний», а також по корпоративним карткам зняття готівки обмежено до 20 тис. грн або $800.

Для карток, що випущені в рамках проектів «Статус», «Мега Зарплатний» і «Престиж» обмеження діє до 50 тис. грн або $2 тис.

За даними прес-служби, через псування банкоматів та іншого майна, банк запровадив з 15 березня обмеження щодо зняття готівки до 30 тисяч гривень.

«У зв’язку з неправомірними діями третіх осіб з блокування головного офісу ПАТ «Сбербанк», спричиненню фізичного збитку банкоматам банку, що спричинило порушення графіків інкасації відділень/банкоматів філіальної мережі ьанку, повідомляємо Вас про встановлення з 15 березня 2017 року тимчасових лімітів на видачу готівкових грошових коштів з поточних рахунків фізичних осіб через касу банку у розмірі 30 тис. грн (екв. у інших валютах) на добу на одного клієнта», – йдеться у повідомленні фінустанови.

Нагадаємо, 16 березня Президент України Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки юридичних осіб.

Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних з ними осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ