Гімнастка Свєтлана Хоркіна обурена, що «вєлікую Расію» усунули від змагань

Міжнародний олімпійський комітет відсторонив збірну РФ від участі в Олімпійських іграх 2018 року, що пройдуть у південнокорейському місті Пхьончхан. Російська гімнастка Свєтлана Хоркіна відреагувала на рішення МОК у стилі, традиційному для країни-агресора, а саме – нагадала про те, що РФ має ядерну зброю. Про це інформує Replyua.net.

«Як можна укласти в голові заборону на участь у відкритті й закритті Олімпійських ігор?! До чого ми дійшли? Зламати велику державу Росію?! Ні, не вийде. У цієї країни – великими літерами Росія – є армія, ядерна зброя та великі люди…» – заявила Хоркіна.

На переконання спортсменки, ухваливши таке рішення, представники МОК просто «розписалися у своїй нікчемності».

«Ми всіх переможемо? Так ми давно вже всіх перемогли! Вони, зокрема Міжнародний олімпійський комітет, вже розписалися у своїй нікчемності. Цю організацію представляють диваки, які думають, що вони кращі за всіх, – заявила Хоркіна. – Все зараз перевернулося, тітки і дядьки загубили нюх!».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, спортивний світ сколихнув скандал із вживанням допінгу спортсменами з Росії. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) на невизначений термін зупинила членство Всеросійської асоціації легкої атлетики. Згодом з’явився список з понад чотирьох тисяч російських спортсменів, які через вживання допінгу позбавлені права виступати на міжнародних змаганнях.

У Всесвітньому антидопінговому агентстві підозрювали, що президент Росії Владімір Путін міг бути обізнаний про ситуацію з приховуванням позитивних допінг-проб російських легкоатлетів. Згодом господар Кремля фактично визнав факт застосування допінгу спортсменами з РФ.

5 грудня 2017 року Міжнародний Олімпійський комітет відсторонив збірну Росії від участі в Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському місті Пхьончхан. Однак, «чисті» російські спортсмени, які за результатами досліджень не приймали допінгу, зможуть взяти участь в Олімпіаді-2018. Водночас виступити вони зможуть лише під нейтральним прапором. Таким чином, під час спортивних змагань не звучатиме гімн РФ.

Крім того, на Олімпіаду не акредитували жодного співробітника Міністерства спорту Росії. А самого міністра Віталія Мутка довічно дискваліфікували від усіх Олімпіад. Також олімпійський комітет Росії повинен відшкодувати 15 млн доларів витрат МОК, які комітет поніс через розслідування.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.