Експерти назвали секрети здорового сну і бадьорого пробудження

Вставати зранку на роботу, особливо коли за вікном дощ та вітер – надзвичайно важко. Це стрес для організму, тому він наполегливо вам показує, що хоче відпочити. Тим не менше, якщо пам’ятати про низку простих порад, організму буде легше переносити цей стрес, а ви почуватиметесь краще. Про це пише 24.

Контрастний душ чудово тонізує весь організм. Не потрібно обливатися крижаною водою, так ви ризикуєте застудитись через різкі перепади температур. Краще починати із ледь теплої води, поступово знижуючи температуру.

Смузі з пророщених зерен пшениці, яблук, шпинату, зелені, моркви та апельсина підживить вас на цілий день, ще й зарядить порцією вітамінів.

Не варто виснажувати організм тренуваннями. Достатньо лише 10-15 хвилин щоденних вправ. Краще побільше ходити пішки та відмовитися від громадського транспорту, якщо це, звісно ж, можливо.

Перед сном слід прогулятися свіжим повітрям. Ця звичка допоможе засинати легше та спати міцніше, як результат зранку ви почуватиметеся набагато ліпше.

Рано засинати й рано прокидатися – дуже корисно для організму. Особливо, якщо ви кожного дня робите це в один і той самий час. Старайтесь лягати спати не пізніше 22 години, оскільки з 22 до півночі – це період глибоко сну, коли організм повністю відновлюється.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ