П’ять населених пунктів, в яких проживають майже шість тисяч осіб, опинилися у селевий пастці

У горах Кабардино-Балкарії через зливи зійшов селевий потік. Сполучення з місцевістю повністю заблоковане. Внаслідок стихійного лиха тисячі людей опинилися у пастці, зокрема понад 500 туристів із 14 країн світу. Про це пише РИА Новости з посиланням на джерело в екстрених службах регіону.

За даними влади Кабардино-Балкарії, потужний селевий потік зійшов зі схилів ущелини Адил-Су. Крім того, через проливні дощі піднявся рівень води в річці Баксан, в декількох місцях розмило федеральну дорогу Прохолодний – Азау і змило три пішохідні мости. Селевими потоками також  відрізані п’ять населених пунктів, в яких проживають майже 6 тисяч осіб.

Крім того, внаслідок сходження селевого потоку відрізані 27 туристичних баз та 49 зареєстрованих тургруп, в складі яких понад 500 осіб, зокрема 133 іноземці. Крім росіян, заблокованими виявилися представники 14 країн – США, Німеччини, Китаю, Польщі, Словенії та Малайзії.

У ліквідації наслідків сходження селю беруть участь понад десять одиниць техніки. Фахівці зміцнюють ділянки автодоріг, які потрапили в зону сходження селю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ