У Нацгвардії показали наказ про позбавлення Семенченка звання офіцера
У Нацгвардії показали наказ про позбавлення Семенченка звання офіцера

Народного депутата Семена Семенченка від партії «Самопоміч» позбавили офіцерського звання. У Національній гвардії України оприлюднили відповідний наказ від 22 грудня 2015 року, пише Українська правда.

У документі за підписом на той час т.в.о. командувача Нацгвардії Миколи Балана вказано, що на підставі листа військової прокуратури Центрального регіону слід внести зміни у наказ про прийняття Семенченка на службу.

А слова «капітана резерву Семенченка Семена Ігоровича» слід замінити словами «громадянина Семенченка Семена Ігоровича, присвоївши йому первинне військове звання – солдат резерву». Зміни також повинні бути внесені у всі відповідні документи.

1Як відомо, Головна військова прокуратура розслідує справу проти депутат від «Самопомочі» Семена Семенченка про незаконне отримання військового звання. Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду від 21 січня.

Слідство запевняє, що досудове розслідування встановило, що 13 серпня 2015 року Вишгородський районний військовий комісаріат видав Семенченку «завідомо неправдиве» тимчасове посвідчення офіцера запасу.

Прокуратура заявляє, що Семенченко в серпні 2014 року використовував цей підроблений документ для прийняття його на військову службу в резерві у військовій частині №3027 (батальйон «Донбас»).

Генштаб надав слідству дані, що Семенченко до призначення його на посаду у в. ч. №3027 не перебував на обліку офіцерів ЗСУ та первинного військового звання ніколи не отримував.

Суд надав прокуратурі доступ до документів зі зразками підпису Семенченка у Центрвиборчкомі та апараті Верховної Ради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ