Пропозиція сенаторів є сигналом для адміністрації Дональда Трампа, яка шукає шляхи для покращення відносин з офіційною Москвою

Низка американських сенаторів з Демократичної та Республіканської партій пропонують посилити санкції проти Росії через її дії в Україні та Сирії, а також через вторгнення Кремля в кіберсистеми Сполучених Штатів. Про це повідомляє агенція Bloomberg.

Законопроект дозволить запровадити нові широкомасштабні санкції, що впливатимуть на такі сектори російської економіки, як, зокрема, видобуток корисних копалин, металургія та залізничні перевезення.

Також сенатори мають намір кодифікувати та посилити чинні санкції, зазначені у виконавчих указах, що стосуються обмежень щодо російських енергетичних проектів і боргового фінансування у ключових секторах економіки.

«Попри чинні санкції Росія, як і раніше, є ворожою, впертою державою, яка посилює свою військову діяльність, пов’язану з кібер-інформаційним шпигунством, і яка дотримується економічної тактики, спрямованої на те, щоби завдати шкоди США», – пояснюють законопроект його автори.

Сенатори також наголошують, що у Конґресі зацікавлені в ефективності та пропорційному посиленні санкцій проти Росії.

Як підкреслює видання, така пропозиція є сигналом для адміністрації Дональда Трампа, яка шукає шляхи для покращення відносин з офіційною Москвою.

Зауважимо, що питання санкцій проти Росії група сенаторів в обох партіях порушила після того, як розвідувальне співтовариство оголосило в січні про свій висновок щодо втручання Росії у вибори президента США в 2016 році.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ