На думку Сенцова, його етапують на Ямал

Український кінорежисер Олег Сенцов, засуджений в Росії до 20 років ув’язнення, повідомив про те, що його етапують із Іркутська до Ямало-Ненецького автономного округу. Про це Сенцов повідомив у листі до правозахисниці Зої Свєтовій, який опубліковано на сайті «Відкритої Росії»,

За словами Свєтової, вона отримала лист 29 вересня. Він датований 17 числом і був відправлений з СІЗО-1 міста Тюмень 21 вересня.

На думку Сенцова, його етапують до найпівнічнішої колонії суворого режиму у c. Харп на Ямалі, яка відома своїми суворими умовами утримання.

«У мене все нормально. Їду. Вивезли різко з Якутії і везуть в Ямало-Ненецький автономний округ, а там лиш одне місце для відбування покарання – легендарні Харп. … Нічого хорошого від цього відрядження не чекаю… Депресія або спад духу – я цим не страждаю, навіть не сумнівайтеся», – наголосив політв’язень.

Також він повідомив, що Якутський опервідділ у колонії, де він був до цього, за рік видав йому на руки дві листівки.

«Перед етапуванням повернули коробку зі старими листами, які зберігалися 1,5 роки у тюремників, і близько сотні нових, які вони збирали протягом року і лише тепер вирішили віддати… Ще віддали з десяток книг, які мені прислали, але не видавали», – додав Сенцов.

Читайте: Українського політв’язня Сенцова етапували до Челябінська