Відомі сепаратисти купують елітне житло у столиці

Як мінімум, двоє відомих луганських сепаратистів придбали протягом останнього року елітне житло в Києві. Зокрема, згідно з інформацією Гарної хати, родина Володимира Струка цього літа придбала дві квартири в житловому комплексі Новопечерські Липки в Києві.

«29 липня 2015 роки дружина Володимира Струка Олена придбала квартиру площею 115 кв. м. За місяць до цього 16 червня 2015 року, квартира в 125 квадратів у тому ж будинку отримала в подарунок дочка сепаратиста Карина Марченко-Струк», – ідеться у статті.

При цьому, в декларації Володимира Струка за 2013 рік зазначений загальний дохід всієї родини у 240 тисяч гривень і відсутність заощаджень.

Володимир Струк – колишній нардеп Партії регіонів, який у квітні 2014 року брав участь в засіданні «народного ради Луганської області» разом з Олегом Царьовим, на якому закликав голів місцевих рад провести «референдум» в області.

За кілька місяців майно Струка в Луганській області було «націоналізовано» терористами ЛНР, а його самого в жовтні 2014 року затримували «правоохоронні органи «ЛНР», проте, згідно з інформацією ЗМІ – відпустили після погроз із боку бойовиків.

За інформацією Генеральної прокуратури України, Володимир Струк організовував і спонсорував терористичні угруповання на сході України.

Журналісти телепрограми «Гроші» встановили, що Карина Марченко-Струк проживає в Києві і активно публікує фото свого відпочинку в клубах Києва та Європи.

Крім того, відомо, що в липні минулого року елітне житло в Києві набула і дружина пособника терористів ЛНР Володимира Медяника. За інформацією проекту «Гарна хата», 10 липня Олена Медяник отримала свідоцтво на право володіння квартирою площею 270 кв. м, а також двома паркомісцями в ЖК Капітолій на вул. Хрещатик, 27б.

Забудовник відносить цей житловий комплекс до класу «еліт» і зазначає, що це перша новобудова на Хрещатику за останні 50 років. Зараз ця нерухомість арештована на користь самого Володимира Медяника, а в реєстрі вказано, що арешт накладено в грудні 2014 року Саксаганським районним судом Кривого Рогу і Печерським судом Києва в інтересах Медяника Володимира Юрійовича. Таким чином, українські суди прийняли ряд рішень в майнових інтересах керівництва терористів.

У декларації Володимира Медяника за 2013 зафіксовано загальний річний дохід у 240 тисяч гривень, і банківські заощадження в розмірі 6 тисяч гривень.

При цьому, 116 мільйонів гривень зазначені як внески до статутних фондів підприємств. Крім того, на Медяника були записані шість земділянок і дві квартири, 8 автомобілів, серед яких – Mercedes-Benz S500L, Land Rover Defender, Honda GL 1800А7, BMW R1200 GS.

Володимир Медяник – луганський бізнесмен і колишній народний депутат від Партії регіонів, який відзначився відкритою підтримкою анексії Криму і сепаратистських мітингів в Луганську.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ