За інформацією Держкомстату, наразі кілограм свинини коштує близько 101,4 грн

В останню декаду серпня ціни на свинину в Україні піднялися вище за 100 гривень, подолавши таким чином ціновий максимум попередніх років. Згідно з інформацією Держкомстату, наразі 1 кілограм свинини коштує близько 101,4 грн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив аграрний експерт, глава Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

За його словами, за останні 10 днів серпня на 60% подорожчали продукти соціальної корзини.

«Сумний рекорд встановила свинина, яка вперше перевалила за відмітку у 100 грн. Середня ціна по країні за даними Держстату складає вже 101,4 грн за кілограм, після того, як вона піднялась за останню декаду на 2,4 грн», – пише Дорошенко.

Друге місце в антирейтингу подорожчання поділили сало та яйця, ціна на які зросла на 1,7 грн. Відтепер сало коштує 51,4 грн за кг, а курячі яйця – 16,8 грн за десяток.

Також зросла ціна на яловичину та курячу тушку – відповідно на 90 та 70 копійок. На сьогодні середня ціна яловичини складає 108 грн, а птиці – 54 грн за кілограм.

Водночас подешевшали морква і цибуля – на 60 копійок. Відтепер морква коштує 7,9 грн, а цибуля – 6,9 грн за кілограм.

«В сухому залишку маємо політику Уряду направлену на підтримку великого бізнесу за рахунок малого та середнього, та за рахунок зростання цін. Перебудувати економічну модель йому не вдалося, тому крокуємо цим шляхом. Категорія відношення «добре» чи «погане» в даному випадку залежить конкретно від місця сидіння», – резюмує експерт.

Свинина поставила сумний рекордНе приніс серпень добрих новин для покупців. Лише за останні 10 днів серпня подорожчали…

Posted by Alexey Doroshenko on Montag, 4. September 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ