Сергій Іванов, блогер

Безперечно, Ківа – один з найяскравіших феноменів когнітивно знівеченого українського політикума. Безперечно, його грають, хоча він і сам набагато кращий актор, ніж ми звикли думати. Все це так.

Але чомусь лише він аргументовано торпедує улюблену людину пана Фірташа, сірого кардинала Верховної Ради, який має своїх людей як у всіх фракціях, так і в керівництві Верховної Ради, одного з головних корупціонерів країни, який все життя був держслужбовцем, ніколи не займався бізнесом і взагалі незрозуміло, за що живе, хоча живе як олігарх.

Дивним чином персона пана Льовочкина не цікавить ні гіперактивного Генерального прокурора, ні втаємниченого і всезнаючого Голову СБУ, який, між іншим, має спеціальний департамент для боротьби з корупцією, ні всечесного Директора НАБУ, який, бля*ь, не може елементарно взяти калькулятор, щоб порахувати доходи і видатки Льовочкина, які не збігаються в жодній з проекцій. Навіть юні пасіонарні борці з корупцією завбачливо оминають Льовочкина десятою дорогою разом з провідними антикорупційними виданнями і проектами.

Зрозуміло: наї*нути Льову і задроченого районного суддю на хабарі у тисячу баксів – різні речі. Так, тут потрібно мати тестикули і не мати зобов’язань перед Льовою. А в українській політиці людей, які не мають з Льовочкиним нічого спільного, буквально одиниці, і вони або нічого не вирішують, або не мають ресурсів для подолання цього монстра.

Так само поза увагою всіх перелічених джентльменів залишається головний медійний актив Льовочкина – телеканал «Інтер», бліда спірохета українського ТБ. Минулого року було доведено зв’язок телеканалу з Кремлем, викриті схеми тіньового фінансування, виготовлення інформаційних фейків, втручання в електоральний процес і таке інше. Двох російських пропагандистів – Столярову і Шувалова – було депортовано з України, проте «Інтер» й досі тішить українського глядача нескінченними «подмосковными вечерами». Як це все заї*ало.

Уважно спостерігатиму за цим кейсом, і навіть вперше в житті побажаю Ківі удачі, адже відчайдушні часи вимагають нестандартних заходів. Льова мусить сісти.

https://www.rbc.ua/ukr/news/kiva-trebuet-prezidenta-pravoohraniteley-1503402914.html

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ