Сергій Іванов, блогер

I can’t believe it.

Сьогодні з України нарешті викинули російського політтехнолога-пропагандиста Ігоря Шувалова, боса інформаційної служби т/к «Інтер». Йому заборонено в’їзд на 5 років – до 19 травня 2022-го. Це подія.

Вперше я написав про необхідність видворення Шувалова одразу після Майдану, бо всі ми чудово пам’ятаємо, як підпорядкований «папе Шу» телеканал висвітлював Революцію Гідності.

Далі була низка некротичних «Голубых огоньков», синхронізованих з російськими медіа «Дней победы», розкрутка кишенькових політиків Льовочкина – Капліна, Добродомова, Б.Берези etc. на виборах.

Маніпуляції, фальшування, відверта брехня у новинах, скандал з Марією Столяровою, поштова скринька якої відкрила нам дуже багато цікавих фактів з життя телеканалу Фірташа-Льовочкина. Листи Столярової, де вона прямо називає себе і Шувалова «руками Кремля», я використав у циклі публікацій «Пипл хавает» на Цензор.НЕТ, присвячених небезпеці «інтерівської» кухні для країни. Третя частина цілком присвячена Шувалову: goo.gl/klaeom.

На превеликий жаль, ця потвора дуже плідно попрацювала за останні роки і залишила багато своїх личинок, але за відсутності «Шу» процес дезінсекції має значно спроститися.

Дякую Державній міграційній службі України, Міністерству внутрішніх справ за ухвалене і оперативно виконане рішення.

Сподіваюсь, для решти російських медійників, які окопалися в Україні, видворення Шувалова, за яким стояли такі потужні персони, – це сигнал, червона ракета. Будьте чемними, бо термін перебування в Україні може закінчитися набагато раніше, ніж контракт.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ