Сергій Іванов, блогер

Юрій Луценко назвав «ганебною» співпрацю дніпровських поліцейських з тітушками. Так, я не думаю, що хтось притомний має сумніви щодо узгодженості дій тітушок і поліції, це очевидно. Є нюанси.

Виходить, екс-начальник обласної поліції Репешко заздалегідь знав і дозволив зібратися в центрі міста організованій і підготовленій до скоєння злочину групі бойвиків. Також він забезпечив їм силову підтримку поліції, яка допомагала тітушкам бити ветеранів АТО і громадян, які вимагали прибрати заборонену радянську символіку з вулиць міста відповідно до вимог діючого законодавства. Люди, які вимагали від поліціянтів виконання закону, отримували кийком по голові.

Луценко погрожує відповідальністю поліцейським, проте мені буде цікаво подивитися, як він доручить слідчим прокуратури оголосити підозру у скоєнні кримінального злочину своєму багаторічному протеже Ігорю Репешку (just fucking google it).

Я не вірю в те, що хтось буде покараний і сьогоднішній коментар мера Дніпра Філатова «Юрий Витальевич, Вас обманывают» – зайве тому підтвердження.

Тим більше, за великим рахунком, справа – навіть не в тітушках і не в латентних сепаратистах-поліцейських. Ці феномени вивчені й зрозумлі. Справа в організаторі цієї зухвалої, цинічної розправи над дніпровськими патріотами. Лише сліпий і дурний не побачить за цим побиттям собачий писок Вілкула і його сепаратистського кодла, якому влада після Майдану дозволила стати цілком легітимною і недоторканою складовою українського політикуму.

Пам’ятаю часи СБУшних «шмонів», коли під «хрущьовку» дніпровської волонтерки Natalia Khazan спецназ у повній викладці підганяв броньовики. Цікаво, наскільки суворі заходи застосують силовики стосовно організаторів та учасників учорашньої колорадскої оргії.

І ще. Відверто. У мене не дуже гарні стосунки з Borys Filatov. М’яко кажучи. Але я підтримую його ультиматум міністру Авакову і Генпрокурору Луценку. Якщо порядок не наводить держава, цим починають займатися небайдужі громадяни в балаклавах.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ