Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Мало не забув повідомити, що 1 липня 2016 року Колегія Міністерства освіти і науки України позбавила вченого звання «кандидат педагогічних наук» ректора Луганської державної академії культури і мистецтв Валерія Філіппова.

Позбавила не за роботу на окупантів, а за банальний плагіат. По хорошому, це  мало статися ще в 2009 році, коли було виявлено, що дисертація списана на 70%. Тоді це питання «порішали» за допомогою О.Єфремова. Зараз не вийшло, що особливо прикро, оскільки Філіппов збирається захищати докторську в Москві. Спасибі народному депутату Віталію Курилу за благу звістку.

Філіппов – екс-депутат Луганської обласної ради, один з проросійських «яструбів». У лютому-березні 2014-го нарівні зі штатними єфремовськими г***онами Мірошником, Нєдовєсом, Кравченком та іншими зробив дуже багато для «русской вєсни» на Луганщині. Влітку того ж року був затриманий батальйоном «Айдар» та доставлений до Києва, прямо на вул.Володимирська, 33, в центральний офіс СБУ. Звідки його просто відпустили. Живе і працює в т.зв. «ЛНР».
~
Якщо хто не в курсі, Залупа – теж великий учений. Кандидат економічних наук. І теж дисертацію писав особисто, прямо з мозку, збиваючи пальці в кров на клавіатурі. Не в моїх правилах давати поради, але я б перевірив.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ