Сергій Іванов, блогер

Щодо «Сватів» і Зеленського.

На відміну від більшості моїх шановних френдів я переконаний, що Зеленський має рацію, і ось чому.

Справа тут не в серіалі «Свати», який я вважаю яскравим зразком несмаку, не у виписаних з Росії петрушках, які грають там головні ролі протягом останніх десяти років і навіть не в кримських гастролях одного з росіян. Зелений чітко каже: якщо той порушив закон, то нехай відповідає.

Він абсолютно логічно виступає проти заборони серіалу, який «95-й» знімає за власний кошт, не звертаючись до держави. Він захищає свій бізнес-проект, на який дійсно є попит і який сплачує мільйонні податки, не ховаючись по офшорах. Він реінвестує зароблені гроші у власний продукт, а не сидіть на піринах з готівкою як переважна більшість наших політиків. Про виграні «95-м» тендери також інформації не маю, як і про бізнес на території РФ.

Отже я не розумію причин вашого обурення позицією Зеленського. Якби всі бізнесмени так відстоювали свій бізнес, якби всі комерсанти так прозоро вели справи і якби політики так захищали нас, ми б жили у геть іншій державі.

Вчора на програмі цілий заступник міністра не зміг зрозуміло пояснити глядачам, чим займається його багатомільйонне відомство. Висрав щось невиразне – «плани, концепції і стратегії etc», а ось сказати, чим конкретно він займається, не зміг. Тож саме його, а не Зеленського, я вважаю нікчемною, безпринципною істотою.

Або якщо взяти до прикладу державний UA:Перший, який за наші з вами податки, виробляє, за рідким винятком, таку інфернальну х**ню, що аж соромно. Це вас не обурює?

Повертаючись до естетики, я б дуже хотів, щоб наші музичні телеканали транслювали лайви Бойда Райса, Джона Зорна, Мірцбау, Ніка Кейва, а наші інформаційні телеканали поміняли «Сватів» на Black Mirror, The Mighty Boosh або Монті Пайтона.

Але щось мені підказує, що вашим мамам і бабусям це не сподобається. І багатьом з вас також. Бай зе вей.

P.S. Чекаю на коменти про Бєню, «плюси» і «відписавсь».

Джерело: Sergii Ivanov