Сергій Лойко, журналіст, фотограф, автор книги "Аеропорт". Фото: Ігор Табаков
Сергій Лойко, журналіст, фотограф, автор книги “Аеропорт”. Фото: Ігор Табаков

РЕМОНТ. РОСІЙСЬКА ІСТОРІЯ часів царювання Володимира II Завойовника.

Жила-була в Орську (десь ніде в Росії) одна російська сім’я, звичайна. Дружина — медсестра. Чоловік безробітний, колишній тракторист. Маленький син. На трьох жодної прочитаної книги, жодного походу в театр, жодної людської їжі. Переїхали з однієї халупи (з туалетом на вулиці) в іншу, трохи кращу (хрущовка-п’ятиповерхівка), де туалет починається прямо в під’їзді. Зробили ремонт. Який змогли. Взяли кредит.

Кредит віддавати треба. А грошей немає. Але є війна. На Донбасі. Поїхав мужик на війну. За тисячі миль. Обіцяли 100 тисяч рублів. На місяць. Не дотягнув він до получки. Отримала вона в результаті труну й жодної копійки грошей.

Він був танкістом. Хто його туди послав? Хто дав танк, автомат, форму? Продали би цей танк яким-небудь африканцям, дали би йому грошей, щоб х**нею не займався. І не було би війни на Донбасі. І за ремонт заплатили би.

За яку таку російську ідею він воював? За русскій мір? Правильно, за русскій мір. Він такий, російський світ. За нього вбивати і гинути треба. Безкоштовно.

Ось тепер у неї вдома справжній русскій мір. Чоловік його захистив. Не загинув би він за цей світ, жила би вона зараз в печалі й злиднях.

PS. Хто знає (крім О. Пушкіна та Т. Шевченка), де Орськ? В якій караганді? Хто знає в Орську, де Донбас?

Орськ

Джерело: Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ