Сергій Руденко, журналіст і блогер
Сергій Руденко, журналіст і блогер

Заяву посла США Джеффрі Пайєтта про те, що створення Мінправди і «фабрики тролів» є помилкою української влади, тролеферма зустріла вороже.

«Це — не зовсім правильний переклад», «Мінстеця і так не існує», «Гонгадзе, «Голос Америки» і Радіо «Свобода» грають проти України», «Влада ніяк не впливає на нас, тролів».

Чекаємо від порохоботів спалення опудала Барака Обами і демонстрації американцям тролячих дуп. Вам нікого вони не нагадують?..

Радник міністра інформполітики сумнівається у компетентності Джеффрі Пайєтта. І каже, що посол США «тягнув» за Арсенія Яценюка.

«Это, конечно, зашибись, что все обратили внимание на то, какие советы американский посол дал по информационной войне (в которой он, конечно, безусловно является ОГРОМНЫМ экспертом). Но, мало кто заметил, что в своей информационно-военной речи Джеффри очень явно «тащил» за Яценюка», — заявив Дмитро Золотухін.

Хто у нас керує інформаційною політикою? Вони зі Сполученими Штатами почали вже боротьбу? Чи, може, все ж таки вони звернуть увагу на російську інформаційну інтервенцію?

Радник Мінстець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ