Сергій Стерненко, керівник одеського осередку «Правого сектора»
Сергій Стерненко, керівник одеського осередку «Правого сектора»

Мене призначено начальником мобільного оперативного штабу ПС. Тому зараз я — в Ужгороді, де з побратимами працюємо над визволенням наших політв’язнів.

Із першого ж дня за нами всіми, без винятків, ведеться зовнішнє спостереження спецслужб (скорше за все — так званий «7-й відділ» МВС). Але ведеться надзвичайно тупо та грубо. Звертаюсь до начальників поліції: «Не можна так працювати! Ви палитесь!».

За нами постійно катаються декілька міліцейських автівок і СБУшний бусик — весь час одні й ті ж самі. Машини тре міняти, підказую.

Сьогодні, до речі, до квартири дівчат із місцевого інфовідділу останні приходили. Посмикали ручку дверей та пішли. Очевидно, цілеспрямовано дали про себе знати. Але СБУшники — то таке, вони працюють зазвичай краще за своїх колег із МВС.

Також ми помітили, що десь поряд постійно перебуває авто оперативного прослуховування. Якщо хто не розуміє — це машина, напічкана спецапаратурою, яка на певній відстані дозволяє оперативно слухати телефони, навіть коли ти по них не говориш. Про звичайну «прослушку» я взагалі мовчу.

А, іще зауваження до наших силовиків. Міняйте людей частіше та проведіть з ними нормальний інструктаж, бо дуже «паляться». Та й приїлись, якщо чесно.

Позавчора ми зайшли в кафе. За нами тоді їздила червона «Шкода» на словацьких номерах, з якої вийшов черговий «тихушник». Зайшов за нами і сів неподалік — мовляв, теж попити кави. Але після наших спецселфі одразу втік, навіть не допивши замовлене.

Фото «героя» додаю.

Сергій Стерненко селфі«Ґречно дякую! КДБ працює!» (с).

Публікую далеко не все, що знаю.

P.S. Повторюсь ще раз: силовики, працюйте ліпше й не «паліться». Бо, їй-Богу, як діти. Коли лазите в автівку для встановлення «жучків» — хоча би закривайте авто назад так само, як було до того.

Насправді я поважаю гідних працівників служб (так, там є і такі). Але їх надзвичайно мало. А за решту — соромно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ