Сергій Таран, політичний експерт

Зустріч Порошенко-Трамп – що важливо:

1) Україна «зацементувала» свій варіант миротворчої місії на Донбасі. Або місія відбудеться на наших умовах, або вона не відбудеться взагалі.

2) Відбулися зустрічі з лідерами країн, які через геополітичні обставини мають особливий інтерес до завершення україно-російської війни. Це важливо з огляду на залучення цих країн до інших важливих питань: повернення Криму, доступ до військових технологій, гуманітарних питань.

3) Знову звучала економічна тематика. Хоча українська економіка для американської – це лише крапля в океані, сама економічна риторика – це ключ до сердець американських виборців і самого Трампа.

Наголошу, що про практичну реалізацію миротворчої місії говорити зарано. Путін аж надто неохоче прийматиме український сценарій. Але спротив Московії – це не глухий кут, а нові можливості. Для Заходу це стане приводом для Плану Б – летальна зброя для України + нові санкції. Досі не вірите, що це колись станеться? Але ж ви теж колись не вірили, що Захід так довго триматиме санкції, правда?

Джерело: Sergiy Taran

БЕЗ КОМЕНТАРІВ