Сергій Таран, політичний експерт
Сергій Таран, політичний експерт

Напередодні Різдва митрополит УПЦ (МП) Онуфрій оголосив, що причиною війни є не російські танки. А те, що ми, виявляється, «зі своїми західними цінностями почали лізти на Схід».

Присутність церковної тематики у політиці – завжди поганий тон, який ніколи не працює на розвиток. Але коли мова про УПЦ (МП)-РПЦ – йдеться зовсім не про церкву, а про легально розгорнуту резидентуру держави-агресора.

І вона має бути зруйнована. Зручніше, якщо ініціатива виходитиме знизу – від місцевих громад та небайдужих громадян. А держава має це підтримати.

Вірити в те, що РПЦ – церква – усе одно що вірити, наче піп на мерседесі це свята людина. Що «Раша тудей» – це журналістика. Бандюки – це «ополчєнци», а РПЦ у Росії  – відділена від держави.

1 КОМЕНТАР

  1. Російська пропаганда зомбувала священиків, дуже інтенсивними та витонченими методами. Тож, справжній “політичний експерт”, має це розуміти, та відповідно, має розуміти що пропаганду в Церкву пропихували через атеїста Гундяєва, а Онуфрій – звичайний православний митрополит, та жертва пропаганди.

    Якщо не знаєте – роспропаганда дуже інтесивно зомбувала священиків, тому що планувала на початку захопленя України висадити десантників в Києво-Печерській, та в Почаївській Лаврах, тож обробляла священиків, щоб вони не опиралися захопленю Лавр. Проте, далеко не всіх священиків вони змогли зазомбувати. Відсоток зазомбованих священиків, в Киево-Печерській Лаврі, менший, ніж звичайних жителів, на сході. А в Почаївській Лаврі – менший, ніж в Одесі, наприклад.

    А статя Сергійя Тарана – “Три підказки Таруті й Ахметову”, це, взагалі, статя сильного політичного експерта. Дуже сильного. Надзвичайно сильна стаття. Можна подавати на Нобелівську премію. Можна й не подавати, бо сам Нобель знайде, та нагородить Тарана.

    А можна, я буду експертом? Наприклад, експертом по апельсинах? Буду публікувати статі, замісь Тарана, щоб ви не ганьбилися, називаючи Тарана – експертом!

Comments are closed.