Сергій Якимчук, активіст

Скажу чесно, мені сумно дивитися на весь цей театр абсурду із Савченко. Навіть більше, десь в глибині душі мені її навіть шкода.  Шкода мені, бо вона, насамперед, українка – як і я.

Згоден, що історія мутна і в деяких аспектах підозріла і неприємна, а вона не така матьора як, наприклад, той самий Борислав Розенблат, який все тупо спростовував і сцяв в очі, вона немає таких спонсорів, як у Мусійчука, і у неї немає махрової руки в СБУ, як у Пімахової. Вона не вимагала і не брала хабарів, і за неї не полювало НАБУ.  Вона хотіла змінити країну в силу своїх розумових здібностей і можливостей. Так вона зовсім не професор, так вона трохи недолуга і не така ушла як дружина Генпрокурора Луценка. Бо сам Луценко, який розповів, звідки планували розстріляти парламент, сам в тому самому парламенті не зможе розказати, звідки у нього таке помешкання, незрозуміла готівка і ще купа підозрілої нерухомості.

Можливо дійсно була та чи інша змова, але хіба не змова проти Держави не заарештовувати Новінського? А Розенблата? А відпустити всіх беркутівців? А той самий Береза, який недавно був замішаний в рейдерському скандалі? А Пашинський? А Алєксєй Ганчярєнка? А Бойко? А той самий Медведчук?

Ой, Боже-Боже, аж хочеться піти вимити руки після цих прізвищ… і їх можна перераховувати до вечора!

Кого після Майдану нова-стара влада поїхала найперше заарештовувати і випадково вбила?  Сашка Білого.  Не Ахметова, не Бойка, не Новінського, не Єфремова, і не Клюєва. Поїхала за тими, хто з автоматом в руках схопив прокурора-хабарника з горло. Ось так. Поїхали за тим, хто випромінював справжні небезпеку. Бо інші – це партнери по владі.

Особисто я відчуваю себе приреченим на своїй землі і в своїй країні. Приреченим, бо я бачу, що цю вічну нову-стару владу неможливо поміняти ані виборами, ані перевиборами, ані Майданами, ані Революціями Гідності. Владу вони не віддадуть вже ніколи, змінювати правила гри вони навіть не збираються, міняти систему і боротися з корупціїю чи схемами вони і не думають. І якщо буде потрібно втриматися при владі, вони перетворять нас на ще не одну Небесну Сотню. Яка різниця Народу в своїй бідності від того, яке саме прізвище біля корита? Чим Луценко відрізняється від Пшонки, а Порошенко від Януковича?!

Україна, друзі, це не Порошенко з Луценком і не продажні депутати, які вже прописалися і постійно живуть у тій Верховній Раді.  Україна, це – Український Народ на своїй землі.

То хіба не являється тероризмом зубожіння цілого Народу? Хіба не являється терором Нації низькі заробітні плати і низький рівень життя Народу на фоні всіх цих маєтків Луценка, палацу Порошенка та всієї псевдоеліти. Хіба постійне безправ’я, корупція та розкрадання бюджету це не тероризування громадян України?! А поїздки на Мальдіви це не тероризування простого бідного люду в час війни?!
Можна продовжувати до вечора…

Вже навіть у Європі та США на всіх рівнях просто КРИЧАТЬ цій владі і президенту, що ваша корупція знищує Україну набагато більше і скоріше, ніж вся російська агресія на Донбасі. І це вже триває ЧОТИРИ роки.

Луценко щось там кричав з трибуни про єдність і зміцнення Держави. А ви не пробували не красти?! А ви не пробували виконувати Закон і врешті заарештовувати тих, хто винен в зубожінні Нації?! А ви не пробували жити і працювати так, щоби Народ вам довіряв і бажав добра?!

Джерело: Сергій Якимчук