Сергій Якимчук, активіст

Останніми днями порохоботи знову завели мантру про свого «Безальтернативного» ідола. І який він хороший і який він рішучий… Все це маячня, звичайно!

Єдине, чого в Пьотра Алєксєєвічя не відняти, то це його, курва, здатність переобуватися в повітрі. Ну, самі дивіться, давайте по хронології… Коли Пьотр Алєксєєвічь став президентом, то він взагалі не спішив… Навіть той обіцяний Закон про присвоєння Героя України полеглим з Небесної Сотні підписав лише тоді, коли під крики «Ганьба!» його гнівно освистали в прямому ефірі родичі загиблих і ті громадяни, які прийшли тоді на покладання квітів на Майдані ще в ПЕРШУ річницю. Тоді він трохи злякався… Потім були Мінські угоди, потім різні котли, які він чомусь з гордістю називав плацдармами.

Щодо останніх подій, то спочатку Пьотр Алєксєєвічь та його антураж, з піною на вустах засуджували Блокаду і її учасників. Потім навіть були погрози, заяви і прохання міністрів вжити заходів і прийняти рішеня щодо силового вирішення проблеми. Адже новини подаються однобоко, плюс шизофренічка Чорновол і її мітинги в Авдіївці, якщо пам’ятаєте і так далі. Тому, нарешті було прийняте рішення і вчорашні беркутівці з задоволенням відвели душу – людей тоді знову побили і розігнали в кращих традиціях партії регіонів. Якщо пам’ятаєте тоді затримали 43 людини.

Всіх їх відразу провладні пропагандони тєтєруки і дейдеї заклеймили: кого криміналом, а кого безхатченками, інших – «за дєнюжку с*кі стаят!». Ну, тут нічого нового… Бо так само в свій час риго-анали називали людей на Майдані. Всі люди перед телевізором вчергове все це проковтнули, втерли шмарклі і сльози, бо путін нападе.

Але наступного дня туди вже поїхала автоколона з Парасюком і Семенченком на підкріплення, і вже люди разом з ними діяли не стільки агресивно, як наполегливо рішуче по відношенню до блокуючих їх мусорів. Сталася штовханина, і навіть мєнтовська стрілянина з автоматів… відео всі ми бачили.  Але дурень, на жаль, бачить не те саме дерево, що бачить розумний! В соцмережах піднявся гвалт і… Тому після мусорської стрілянини і свавілля, гостро бракувало «распятих рускаязичних отошнікаф-мальчікаф-вєтераноф», які зрештою терміново об’явилися ранком у Верховні Раді. Ну, і кульмінацією тоді став ранковий виступ Пєтра Алєксєєвічя з високої трибуни…

Як відомо Пьотр Алєксєєвічь «работаєт» по ночах, як Трансільванський Граф, тому виникає питання, а що ж таке трапилося в ночі, що влада терміново скликала РНБО і прийняла тодішнє рішення?!

А сталося те, чого Влада боїться найбільше – втратити владу! Бо спочтаку на Волині адекватні люди прийшли і зайняли обласну адміністрацію, а потім і в інших областях активісти проявили активність, вийшли і відкрито засудили свавілля влади і мєнтів.  А це друзі у сто разів гірше, а ніж навіть кинута граната в мусрів під Верховною Радою! Це вже друзі атомна бомба для влади! Бо єдиним джерелом влади в Україні є Народ! Тому, Пьотр Алєксєєвічь на цей раз злякався конкретно. Адже в свій час початком кінця Януковічя стало саме захоплення областних адміністрацій в деяких регіонах України, і це відкрило другий фронт і перебило ноги владі риго-аналів.

Пьотр Алєксєєвічь ще дуже добре про все це пам’ятає, як і ми – люди, які це робили. Тому він вирішив поквапитися і навіть дуже! Саме тому вночі терміново(!) через всю країну везли в Раду «пабітих і аскарбльонних распятих рускаязичних мальчікаф-вєтераноф», яких побили цинічні бандерівці. Одночасно відбулося РНБО, яке готувалося всю ніч, виступ президента про офіційний початок блокади, і нарешті, потім інтерв’ю Пєтра Алєксєєвічя з телеведучими трьох телеканалів на яке гидко було дивитися! Ось люди де справжня смерть Кащея!

Тепер на рахунок Європи.  Європі по великому рахунку до сраки.  Згадайте як Європа в лютому 2014 року приїхала і зустрічаючись з л(п)ідерами взагалі радила і навіть підписала там якийсь папірець згідно якого Яникувічь мав бути президентом аж до 2015 року, до того часу ми би вже стерли всі каблуки від танців і наніц захрипли чи втратили голос співаючи Гімн на Майдані.

Що зробив Порошенко на посту президента після такого Повстання людей? НІ-ЧО-ГО!
Він всі потуги Народу цілеспрясовано і послідовно звів нанівець! Жодних реформ не було і вже не буде! Розслідування злочинів попереднього режиму також не було і не буде, бо Порошенко і є уособленням та продовчження попереднього режиму. Все залишилося як раніше: при владі наверху – негідники, внизу – лохи.

Мовчати не можна боротися! Кому в цому речені кожен ставить сам.

Джерело: Сергій Якимчук