Сергій Якимчук, активіст

Цинізм і підлість Порошенка навіть не у тому, що він «не виправдав» надій і сподівань Народу після Майдану, а насамперед у тому, що він ці надії та сподівання ПОСЛІДОВНО СВІДОМО і ЦІЛЕСПРЯМОВАНО поховав!

Навіть те, що сьогодні МВФ відмовляє у кредиті лише через тотальну корупцію у владі і вплив на НАБУ та відмову ухвалити закон про Антикорупційний Суд.

До речі, про цей закон. Закон про Антикорупційний Суд, який подав Порошенко, в свій час вже забракувала Венеційська комісія і порекомендувала відкликати його. Натомість Парубій заявив, що днями підпише його і направить на підпис Президенту. Шкода, що цей надважливий факт замовчується для суспільства і заговорюються якимось голлівудським бомбардуванням Верховної Ради.

Сам Порошенко, як завжди, бреше з високої трибуни і звинувачує у всьому патріотичне суспільство! До речі, про відмову МВФ влада знала ще з позаминулого року! Саме тому мабуть був потрібен якийсь екшен для бидломаси.

Постійна брехня, пересмикування фактів та маніпулювання подіями показує справжнє відношення та зневагу до своїх громадян. Коли перша особа держави дозволяє собі так відверто брехати людям, то це означає, що влада в особі президента вважає людей за тупе бидло і рабів якому можна вішати локшину на вуха, плювати в тарілку і сцяти у вічі!

Але проблема в тому, що влада ризикує перейти межу, і тоді люди просто потоплять їх у Дніпрі. Бо зневага породжує ненависть, і раб не шукає свободи, раб насамперед шукає помсти!

Джерело: Сергій Якимчук