Сергій Якимчук, активіст

«Государствєнний язик тока украйінскій, в биту какой хош!», – саме це доводиться чути від усіх російськомовних, саме це заявляла Наталя Влащенко у своїй програмі ХардТок беручи інтерв’ю в пані Ларисою Ніцой. Щоб зрозуміти, що це означає на сьогоднішній день в Україні приведу один приклад.

Учора, переключаючи канали, звернув увагу на каналі СТБ на передачу «Я стидаюся свого тіла». Усі лікарі і ведучі, учасники програми, всі розмовляють виключно російською мовою! Таке враження, що все це дійство відбувається з росіянами десь далеко на росії, і тільки маленький напис у лівому верхньому куті екрану назви програми «Я стидаюся свого тіла» свідчив про те, що все це в Україні.

Ось вам люстрація, що таке означає на ділі коли вони навіть кажуть тверезі речі, мовляв «Государствєнний язик тока украйінскій, в биту какой хош!», – проблема в тому, що з того свого побуту вони не вилазять і не хочуть, побутом стало і телебачення і робоче місце і навіть ВР.

Тому потрібні квоти, потрібен жорсткий Закон про Мову, і суворе покарання за порушення цього Закону і цих квот.

Тому, що російськомовні свідомо перетворюють Україну на якусь російськомовну волость. А російськомовна Україна друзі, завжди буде просто черговою російською областю. Брянською, Курською або Київською – немає значення, якою. А україномовна Україна завжди буде країною! Країною, в якій не залишиться місця для меншовартості, але завжди буде місце для поваги до самого себе!

Джерело: Сергій Якимчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ