Сергій Якимчук, активіст

«Оружейний Барон чи Баран?!». Неважливо, повірте.  Вся ця ситуація чи інсинуація (кому як зручніше) з Рубаном реально показує нам, лохам, що альтернативи Порошенку немає. Ну, немає альтернативи і все. Не дадуть.

Ви ж чули як Порошенко на телекамери дав вказівку, навіть ні – НАКАЗАВ Грицаку все гарно розслідувати. Бачите, ніхто крім Порошенка не захистить вас від Путіна і від терору. НІХТО! Тоді, в 2014 році, йому не було альтернативи бо (внєзапна) війна, яку треба було завершувати винятково за два тижні. А сьогодні нема альтернативи, бо знову війна, або ще гірше – почнеться терор або реванш «папєрєднікоф». Хоче який може бути реванш, якщо вони, папєрєднікі, не втрачали влади – незрозуміло.

Зайве говорити, що наш діючий Президент повністю влаштовує Кремль і його очільника, і що між ними існуюють певні домовленності.  Ну, лише дурень чи дебіл цього не розуміє.

Так от, уявіть собі, що ви в чотирьох граєте в «дурня» в карти, два на два. Уявили?

І ось гра, карти на руках. Ваша ж мета не просто виграти самому, але дати виграти свому партнеру, бо саме це є запорукою перемоги і метою ГРИ. І ось у вас на руках багато козирних карт – туз, король, дама і валет і т.д., а ваш напарник (чи бізнес-партнер, неважливо) сидить без рейтингу, ну, тобто без козирів… То невже ви, як досвідчений гравець і картяр, щоб підтримати і витягнути свого партнера, не пожертвуєте і не підкинете противнику козирного валета, щоб лише суперник вчергове прийняв і ви могли з партнером далі грати і ходити?! Підкинете!

Так от, Рубан і є той козирний валет. Правда, сам Рубан, після затримання сказав, що він – БАРАН. Ні, він – ВАЛЕТ. Барани – всі ми.

Джерело: Сергій Якимчук