Сергій Якимчук, активіст

Та нічого хорошого. Недоторканість знімуть звичайно, за арешт не проголосують –засцять… Згадайте, як за часів радянської окупації всіх дисидентів та неугодних владі визнавали шизофреніками і душевно хворими – перевірена тактика.

Тому, я думаю, будуть «давити» на психологічну експертизу і визнавати її психічно хворою і відповідно непідсудною, тому, як наслідок – потім позбавлять депутатства тощо… можуть і Героя забрати, хто зна.

Ну, самі подумайте, бо всі депутати вже просто другий день в шоці:
Хіба може здорова людина, трудяга, і при здоровому глузді мати бажання розстріляти своїх любимих депутатів з міномета та ще й закидати гранатами і добивати з автоматів?!

Ну, як, взагалі може прийти в голову звичайному зачуханому чи то токареві чи то муляруі-штукатуру, чи то охоронцю чи торговому агенті і бідному вчителю взяти і вбити Алєксєя Ганчярєнка, Пашинського чи Вінника або підірвати Борислава Розенблата, Вілкула та інших рейдерів, корупціонерів, агентів, казнокрадів тощо?! Та зрештою виникає здорове запитання: ЗА ЩО?! ЗА ЩО ТВАРЮКИ?!

Люди, які бажають смерті своїм дорогим депутатам – це якісь неврівноважені і хворі потвори, БОЖЕВІЛЬНІ.

І хай всі це знають! І в законі прописати на майбутнє: «Хто закликає і виходить на Майдан проти любимої влади – той Рука Кремля, Агент Медведчука! А хто взагалі хоче любиму владу того, ну чікнути, той – Божевільний і його в психушку на пару років!».

А як інакше? Ви ж не хочете, щоби Порошенко на вас напав… Тьфути, млять, не Порошенко, а – ПУТІН, перепрошую за помилку… Путін, Путін напеде! А Порошенко врятує! За два тижні.. чи за два-три президентські терміни, неважливо! Це для вас неважливо, чуєте? Лохи ви дурні.

Джерело: Сергій Якимчук