Сергій Якимчук, активіст

Чому не судять тітушок, беркутню і різну «пєтушню»?! Бо сьогодні вони знову затребувані новою-старою владою! Хто стане на захист Порошенків-Луценків-Ахметових, якщо люди приїдуть до них в гості?!
Правильно! Знову мусора і тітушки!

Є така чудова книжка португальського письменника, нобелівського лаурета Жозе Сарамаґо «Євангеліє від Ісуса». Я прочитав її тринадцять років тому, так от, там є шикарні слова:
«Воїн, який підійшов щоб зв’язати йому руки, прошепотів йому:
«Якщо все ж таки, не дивлячись на те, що сьогодні прийшли ми пов’язати тебе, станеш ти коли-небудь царем над нами, згадай, що я виконував наказ, і якщо ти накажеш взяти того, хто нині наказав взяти тебе, я підкорюся тобі, як нині підкорився йому».
Ісус же відповів:
«Один цар не схопить іншого царя, і Бог не вб’є Бога, бо саме для того і існують такі як ти».

Мусора, прокурори і судді це така каста… Розумієте? Це такий підвид людей в Україні для боротьби з Народом України.

Джерело: Сергій Якимчук

2 КОМЕНТАРІ

  1. Справа в тому, що абсолютна більшість цього “підвиду” непомітно 9правда не завжди не помітно!) для себе стають “нелюдами”! Тож і виконують всі накази, що спрямовані проти звичайних, так би мовити “пересічних” громадян, які на цю мить займають активну громадянську позицію! Просто це є умовою існування такої агресивної сили. Але й серед них є (і це дійсно сильні особистості!) такі, що намагаються по можливості адекватно закону виконувати свою справу! Але нажаль їх дуже не багато!

  2. Автору потрібно відокремити різні категорії чиновників від тітушок і працівників МВС.Без тітушок суспільство може обійтися , без Нац.Гвардії, Нац .Поліції , Прокуратури і суддівського корпусу любе демократичне суспільство існувати не може. Інша річ на скільки ці структури виконують свої функції- питання відкрите.Автор змішав все в одному казані і поливає дьогтем , що не припустимо , як з точки зору етики так і законності.Автор мабуть з когорти Якименків , що очолювали СБУ і інші силові відомства в час правління Януковича і які зрадили Український народ.Ця маячня не має нічого спільного з правдою і покликана зруйнувати те , що так важко народилося і розпочало свою роботу.Автору ймовірно більше по душі ,,махновщина,, коли правий той в кого більше ,,багнетів,, , а не право.

Comments are closed.